سومین کتاب دوست عزیزم تیمور آقامحمدی منتشر شد.

جناب آقای آقامحمدی، که در حال حاضر معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری استان همدان را به عهده دارند، از نویسندگان و شاعران خوب کشور هستند. ایشان تحصیلات خود را در رشته ادبیات پارسی در دانشگاه بوعلی سینای همدان به پایان رسانده و تمام عمر خود را وقف ادبیات کرده‌اند. با توجه به آن که افتخار ارتباط نزدیک با ایشان را دارم، دیده‌ام که چه طور عاشقانه اوقات شبانه روزی خودش را صرف خواندن و نوشتن می‌کند.

پیش از این کتاب‌های «مرا با دریاهای مرده کاری نیست» درباره زندگی و شعر هوشنگ ایرانی و «هرگز به جنگ سیگار تعارف نکن» را به عنوان شعرهایی برای صلح، توسط نشر ثالث، از او دیده بودیم. که البته خودم شخصا از هرگز به جنگ سیگار تعارف نکن خیلی لذت بردم.

حالا کتاب جدید ایشان با عنوان «مادربزرگ پیام مرده است» توسط نشر شهرستان ادب، در اختیار می‌باشد. این کتاب شامل هفت داستان کوتاه با نام‌های «اگر بادی که آمده بگذارد»، «کاش نرفته بودیم شمال»، «سرم میان دست‌هایم راه می‌رود»، «شرکت در یک قتل دسته‌جمعی»، «مردی گرد با خال سیاهی روی گونه»، «مادربزرگِ پیام مرده» و «زنم می‌خواهد کمی بمیرد» است.

من خودم کتاب را از کتاب فروشی «کتاب شهر» در همدان، میانه خیابان پاستور تهیه کردم.

خبرگزاری فارس روز 1394/02/21 مطلبی تحت عنوان «نگاهی متفاوت در «مادربزرگ پیام مرده»» منتشر کرد.

قرار است روز 1394/03/27 جلسه نقدی برای این کتاب در محل حوزه هنری استان همدان (خیابان شریعتی، روبروی بانک صادرات مرکزی، بن بست زرین) از ساعت 16 الی 18، با حضور کرم‌رضا تاج‌مهر و نظام حقی‌آبی تشکیل شود. از همه دوستان علاقمند دعوت می‌کنم در این جلسه شرکت کنند.

برای دوست نازنینم تیمور آقامحمدی هم آرزو موفقیت‌های روز افزون دارم.

 

 

 

 • صالی

  عالی بود، درود بر شما!
  ***
  درود خداوند بر شما
  مشعوف شدیم

 • صالی

  عالی بود، درود برشما!
  ***
  درود خداوند بر شما
  مشعوف شدیم

 • تیمور آقامحمدی

  محسن جان!
  این همه توصیف درباره‌ی من بود؟ مطمئنی؟...

  زنده باشی رفیق خوب.

  ***
  بدون تردید در مورد شما هست و البته شما بسیار فراتر از آن هستید.
  ما به شما افتخار می‌کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

0